enova365 to nowoczesne, rozbudowane oprogramowanie ERP dopasowane do Twoich potrzeb. System jest efektem prac polskich ekspertów, którzy zapewniają stały dostęp do nowych funkcji, aktualizacji oraz usprawnień.

Decydując się na wdrożenie, zyskujesz system ERP zawsze zgodny z aktualnymi przepisami kadrowymi, księgowymi oraz gospodarczymi.

Wybierasz model zakupu, który najbardziej Ci odpowiada: licencja na własność, wynajęcie oprogramowania w modelu abonamentowym, z opcją korzystania z wybranych obszarów oraz wynajem z infrastrukturą w chmurze w formie usługi SaaS

Interfejs enova365 dostępny jest w wersji standardowej, która umożliwia pracę z komputera stacjonarnego oraz w wersji multi, pozwalającej na łączenie się z dowolnego urządzenia – komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Dzięki dedykowanym interfejsom, praca będzie zawsze komfortowa, niezależnie od wybranego urządzenia oraz miejsca, w którym się znajdujesz.

enova365 zapewnia wsparcie w obszarach: Kadr, Płac i HR, Finansów i Księgowości, Procesów, Handlu i Magazynu, Business Intelligence, Sprzedaży i CRM, Projektów i Usług, Produkcji oraz Nieruchomości.

Dlaczego warto razem z nami wdrożyć system enova365?

Nasza firma należy do sieci Autoryzowanych Partnerów Soneta – producenta oprogramowania enova365.

Od ponad 14 lat zajmujemy się wdrażaniem i utrzymaniem systemu enova365. Zapewniamy Klientom prawidłowe i optymalne wykorzystanie posiadanego już oprogramowania, dbamy o jego właściwe funkcjonowanie. Przeprowadzamy szkolenia użytkowników, na bieżąco wspieramy ich pracę, a także wskazujemy możliwe kierunki rozwoju.

Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa, firmy prywatne, biura rachunkowe oraz jednostki administracji publicznej. Działamy przede wszystkich na obszarze województwa dolnośląskiego.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji lub zobaczenia wersji demo systemu enova365.

Nasze zalety to:

  • Posiadamy własny dział utrzymania systemów informatycznych
  • Stale monitorujemy infrastruktury IT naszych Klientów
  • Mamy duże doświadczenie we wdrożeniach systemu enova365 w różnych jego obszarach
  • Cechuje nas elastyczność, innowacyjność oraz rzetelność w działaniu
  • Na bieżąco uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych

Potrzebujesz wsparcia enova365?

  • zadzwoń pod nr zgłoszeniowy: 756 414 898 lub 691 818 212
  • wyślij zgłoszenie e-mail na adres pomoc@unimatica.pl
  • kliknij poniżej, aby pobrać plik pomocy natychmiastowej