Potrzebujesz pomocy?
Zostaw numer – oddzwonimy

Physical Address​
Adres biura​

Unimatica Technologies Sp. z o.o.
58-500 Jelenia Góra, ul. Sobieskiego 82A/49

Email Address
Adres e-mail

biuro@unimatica.pl

Phone Numbers
Telefony

756 414 898
691 818 212

Porozmawiajmy

Zostaw nam wiadomość

Pozostajemy do Twojej dyspozycji w godzinach od 7:00 do 16:00. Poza tymi godzinami klientów obsługuje nasza infolinia. Możesz też zostawić swoje dane przez poniższy formularz! Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi nam odpowiedź na Twoje zapytanie.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że: Administratorem Twoich danych jest Unimatica Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze, ul. Sobieskiego 82A/49.
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować w sprawach przetwarzania danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej: bhpasekuracja@o2.pl. We wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem siedziby spółki.
Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
★ wykonania zawartej umowy bądź usługi
★ przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy
★ marketingu bezpośredniego
★ do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu
★ finansowo-księgowych
★ przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego
★ obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń
★ do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego
★ prowadzenia procesów reklamacyjnych.
Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z nami lub wysyłać wiadomość e-mail na wskazany adres. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego– Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Unimatica Technologies sp. z o.o. w ramach zawieranych z Tobą umów. Oczywiście dokładamy wszelkich starań aby przekazane nam dane były bezpieczne.